پیش بینی ایجاد ۱۷ هزار و ۶۹۶ شغل در زنجان | سامانه استخدام ایران
سامانه استخدام ايران، روزانه آگهي هاي استخدامي را به صورت اختصاصي و رسمي منتشر مي نمايد.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
اين سامانه موسسه کاريابي نيست و فعاليتي در زمينه کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رايگان دانلود نمايند
آگهي استخدام


آگهي استخدام


پیش بینی ایجاد ۱۷ هزار و ۶۹۶ شغل در زنجان1396-07-03 | بازديد : 279

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با برنامه ریزی برای اشتغالزایی بخش های مختلف در این استان، امسال می توان در قالب رسته های مختلف برنامه اشتغال فراگیر برای ۱۷ هزار و ۶۹۶ نفر اشتغالزایی کرد.
محمدرضا یوسفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در قالب اول از برنامه اشتغال فراگیر سال ۹۶ با توسعه رسته های منتخب، سهم بخش های مختلف کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت، ساختمان، گردشگری، صنایع دستی، حمل و نقل، ارتباطات، خدمات سلامت، فرهنگی و هنری و سایر خدمات مشخص شد.
وی یادآورشد: در این برنامه ریزی سهم بخش کشاورزی با مسئولیت سازمان جهاد کشاورزی برای یک هزار و ۷۸۰ نفر اشتغالزایی می باشد.
یوسفی اظهار کرد: برای هفت هزار و ۴۹۲ نفر در بخش صنعت، معدن و بازرگانی با مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان اشتغالزایی می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سهم اشتغال رتبه ساختمان با مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی ۹۳۳شغل است.
وی خاطرنشان کرد: در بخش خدمات گردشگری و صنایع دستی برای یک هزار و ۸۰۸ نفر اشتغالزایی با مسئولیت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیش بینی شده است.
یوسفی ادامه داد: در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بناست بر اساس برنامه ریزی اشتغال فراگیر برای ۲ هزار و ۳۲۲ نفر با مسئولیت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اشتغالزایی شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به اشتغال پیش بینی شده در بخش خدمات سلامت اشاره کرد و آن را اشتغالزایی برای یک هزار و ۵۳۳ نفر با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی برشمرد.
وی سهم بخش خدمات فرهنگ و هنر با مسئولیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را ۶۱۹ شغل و سهم سایر حوزه های بخش خدمات را ۹۵۵ نفر اعلام کرد.
یوسفی تاکید کرد: با تمامی دستگاه های مربوطه مکاتبه و سهمیه های استانی مشخص شده است و گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی در جلسه های کارگروه مشترک اشتغال ارائه می شود.
در طرح اشتغال فراگیر، اشتغالزایی برای ۹۷۰ هزار نفر در سطح ملی پیش بینی شده است.

اخبار استخدام اخبار استخدامی زنجان ایجاد اشتغال کار و رفاه اجتماعی  استان زنجان   سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام