استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (بزودی) | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (بزودی)1396-07-20 | بازديد : 435

با توجه به اطلاعات یک منبع موثق در بانک مرکزی، این بانک بزودی استخدام گسترده ای را خواهد داشت. بنابر اظهار نظر این منبع مطلع که از مدیران ارشد این بانک هست و نخواست نامش فاش شود فرایند این استخدام از تاریخ ۲۹ مهر الی ۸ آبان ۹۶ با ثبت نام در این آزمون شروع خواهد شد و شرایط سنی احتمالا طبق سنوات گذشته لیسانس با ۲۶ سال و فوق لیسانس با ۲۸ سال قطعی شده باشد. زمان آزمون علمی که این استخدام که بصورت کتبی خواهد بود در اوایل دی ماه انجام خواهد پذیرفت. دو نکته ی جالب این استخدام این هست که در این استخدام بیشتر جذب نیروی مرد دنبال می شود که بنظر می رسد با توجه به شعار دولت در مورد ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برای دختران کشور این اقدام در تضاد با گفته های دولت محترم می باشد و دیگر اینکه با توجه به این که بانک مرکزی در اکثر شهرها شعبه یا نمایندگی ندارد متاسفانه بومی گزینی ملاک این استخدام قرار گرفته است. البته برای مقاطع کاردانی و دیپلم هم ظرفیت محدودی در نظر گرفته شده است که بیشتر برای امور نگهبانی و خدماتی می باشد. این منبع مطلع ردیف های استخدامی این مرحله از استخدام بانک مرکزی را چیزی در حدود ۶۶ ردیف شغلی و ظرفیت استخدام را چیزی در حدود ۵۰۰ نفر برای کل کشور عنوان کرده است که چیزی در حدود ۱۰۰ نفر از دانشگاه های برتر کشور بدون آزمون و ۴۰۰ نفر سهمیه باقی مانده از طریق آزمون استخدامی جذب این نهاد مالی خواهند شد.

اخبار استخدام استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جزییات استخدام بانک ملی استخدام سال 96 استخدام گسترده بانک مرکزی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام