کمبود نیرو درحوزه امورتربیتی آموزش و پرورش | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
کمبود نیرو درحوزه امورتربیتی آموزش و پرورش1396-09-12 | بازديد : 214

مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: تا سال ۱۴۰۰، بالغ بر ۲۵ درصد نیروهای حوزه امورتربیتی آموزش و پرورش در سطح کشور بازنشسته می شوند.
مسعود شکوهی امروز یکشنبه در نشست آموزشی، تخصصی روسای ادارت امور تربیتی آموزش و پرورش استان های سراسر کشور که در سنندج برگزارشد، گفت: براساس شاخص های مصوب در حال حاضر با کمبود ۱۰۰ هزار نفر نیروی انسانی در حوزه تربیتی مواجه هستیم.
وی عنوان کرد: از مجموع ۴۰ هزار نیروی رسمی و غیررسمی آموزش و پرورش در حوزه امور تربیتی بالغ بر ۲۵ درصد آنها تا سال ۱۴۰۰ بازنشسته می شوند.
وی اظهارداشت: تحکیم و ترویج ساحت های عبادی و اعتقادی بین معاونین و مربیان پرورشی، ارتقای توانمندی مربیان پرورشی، بهبود نظام شناسایی وهدایت و مطالعه و بازنگری محتویات آموزشی از جمله ماموریت های اداره کل امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش است.
مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تحول در ساختار و روش های مدیریتی براساس اسناد تحولی، توجه به تنوع بومی در برنامه های تربیتی، تنوع بخشی در فرصت های تربیتی، اهتمام به توسعه زیرساخت های تربیتی، ارتقای سطح مهارت های حرفه ای مربیان تربیتی، برنامه ریزی و طراحی برنامه های نوین در حوزه فعالیت های پرورشی در راستای عملیاتی کردن سند تحول بنیادین از جمله سیاست های این اداره کل است.
شکوهی با اشاره به اینکه موضوع و اهمیت و جایگاه تربیت در نظام حاکمیتی فراتز از اداره امور تربیتی آموزش و پرورش است، بیان کرد: تمام بخش های حاکمیت باید به مبحث تربیتی ورود پیدا کند تا انسانی به تمام معنا از سامانه آموزش و پرورش کشور وارد جامعه شود.
وی اظهارداشت: کارهایی که در امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش انجام می شود به دلیل کاستی ها و حجم و پیچیدگی کاری که در این حوزه وجود دارد بسیار طاقت فرسا است.

اخبار استخدام آموزش و پرورش استخدام امور تربیتی استخدام سال 96 اخبار آموزش و پرورش  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام