اجرا شدن طرح اشتغالزا در چهارمحال و بختیاری | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
اجرا شدن طرح اشتغالزا در چهارمحال و بختیاری1396-10-12 | بازديد : 192

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۹ طرح اشتغالزا در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.
سیامک سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به اینکه۳۹ طرح اشتغالزا در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود، اظهار داشت: بیش از ۱۰ میلیارد تسهیلات برا اجرای این واحد های تولیدی تصویب شده است.
وی عنوان کرد: این طرح ها در بهش کشاورزی، صنعت، میراث فرهنگی و گردشگری است.
۸۹ شغل در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح ها زمینه اشتغال ۱۸۹ نفر را فراهم می کند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال از مهمترین اهداف مسئولان ارشد استان چهارمحال و بختیاری است، ادامه داد: کاه نرخ بیکاری در این استان با جدیت دنبال می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: توانمندی های بسیاری در حوزه صنعت، گردشگری، کشاورزی، گیاهان دارویی و… وجود دارد که باید از این ظرفیت های برای توسعه استان و ایجاد اشتغال بهره گرفت.
وی گفت: باید تلاش کرد از توان بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این استان بهره برد.
جذب سرمایه گذار در چهارمحال و بختیاری ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری در این استان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها برای توسعه استان و ایجاد اشتغال بهره برد.
وی گفت: هم اکنون پرورش طیور، تولید و بسته بندی، صنایع دستی و… از مهمترین مشاغل خانگی هستند که ظرفیت توسعه انها در این استان وجود دارد.
وی ادامه داد: شش هزار و ۷۰۰ شغل در بخش مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است، تاکید کرد: حل مشکل بیکاری در این استان از مهمترین اهداف مسئولان استان چهارمحال و بختیاری است.

اخبار استخدام طرح اشتغالزا  استخدام چهارمحال و بختیاری اجرایی شدن طراح اشنغالزا معاون هماهنگی امور اقتصادی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام