تعهد ایجاد اشتغال در استان همدان  | سامانه استخدام ایران
سامانه استخدام ايران، روزانه آگهي هاي استخدامي را به صورت اختصاصي و رسمي منتشر مي نمايد.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
اين سامانه موسسه کاريابي نيست و فعاليتي در زمينه کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رايگان دانلود نمايند
آگهي استخدام


آگهي استخدام


تعهد ایجاد اشتغال در استان همدان 1396-12-07 | بازديد : 277

استاندار همدان تعهد ایجاد اشتغال در استان همدان طی سال آینده را ۳۰ هزار شغل عنوان کرد و گفت: تسهیلات ایجاد اشتغال در استان همدان مهیا است.
محمدناصر نیکبخت ظهر یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رزن بابیان اینکه قدردان خدمات فرماندار پیشین این شهرستان هستم، گفت: اکنون در شرایطی هستیم که باید همه توان خود را برای حل مشکل معیشتی مردم بگذاریم.
وی بابیان اینکه ما به دلیل شیطنت آمریکا در معرض تهاجم و مشکلات اقتصادی هستیم، عنوان کرد: برجام به عظمت و اعتبار شهدا و دفاع ارزشمند سرداران دیپلماسی در پای میز مذاکره در شورای امنیت تصویب شد اما می بینیم که آمریکا چه بدعهدی هایی می کند
استاندار همدان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی می تواند اقتصاد را از تکانه ها نجات دهد و باید در اقتصاد مقاومتی خودمان را ببینیم و نگاهی هم به بیرون داشته باشیم، گفت: بانک مرکزی باید برای ایجاد اشتغال روان‌تر کار کند.
نیکبخت تعهد ایجاد اشتغال در استان همدان طی سال آینده را ۳۰ هزار شغل عنوان کرد و گفت: تسهیلات اشتغال مهیا است زیرا رئیس جمهور به اشتغال و کاهش بیکاری حساسیت خاصی دارد.
وی بابیان اینکه تعهد کرده ام در شهرها برای اشتغال زایی ۳ درصد از سود بانکی تسهیلات را یارانه دهند، گفت: در روستاها تسهیلات اشتغالزایی خوبی پرداخت می شود.
نیکبخت بابیان اینکه ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در استان همدان وجود دارد و به دنبال سرمایه گذار می گردیم، گفت: باید به استقبال بخش خصوصی برویم و پیشانی بخش خصوصی را ببوسیم.
استاندار همدان با تاکید براینکه مقام معظم رهبری، قوه قضاییه، دولت، مجلس، سپاه، دستگاه های امنیتی و نظارتی و همه بر اشتغال و اقتصاد مقاومتی تاکید دارند، گفت: یکی از مهمترین شاخص ها در ارزیابی فرمانداران جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
وی با بیان اینکه فرمانداران باید وضعیت واحدهای صنعتی شهرستان را بررسی کنند، گفت: ما هیچ واحدی را نمی گذاریم تعطیل بماند مگر امکان احیای آن واحد دیگر نباشد کمااینکه فولاد ملایر، صنایع تبدیلی الوند بهار با شرایط خاصی که داشتند به کار برگشتند و فعال شدند
نیکبخت بابیان اینکه در رابطه با اجرای اقتصاد مقاومتی در استان همدان اگر در کشور استان اول نباشیم، استان دوم هستیم، گفت: ۱۳۵ پروژه برای واگذاری به بخش خصوصی تعهد داشتیم اما ۵۰۱ پروژه واگذار شد.
وی بابیان اینکه در آبیاری تحت فشار و آبیاری مدرن و صرفه جویی در آب با بستن بیش از ۲ هزار چاه و هوشمند کردن چاه ها با کمک دادگستری و دادستان ها، ۸۵ درصد زمین های مستعد آبی، آبیاری تحت فشار دارند در حالی که میانگین کشور ۵۰ درصد است، گفت: در تغییر کشت نیز کارهای خوبی انجام شده هرچند کار تغییر سخت است.
استاندار همدان با بیان اینکه به مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بی توجه نیستم و ماموریتم همین هست اما آنچه دلم، رهبرم و رئیس جمهورم ماموریت داده اشتغال است و همه توانم را می گذارم و در تمام جلسات اشتغال شرکت می کنم، گفت: از همه انتظار دارم کمک کنید تا سرمایه گذار به همدان بیاید چراکه استان امنیت لازم را دارد و باید همه کمک کنند تا اشتغال ایجاد شود.
وی با بیان اینکه ماموریت فرماندار رزن باید ایجاد اشتغال برای جوانان باشد، گفت: شهرستان رزن رو به توسعه و رو به اشتغال پایدار است و خوب پیش می رود
نیکبخت بابیان اینکه در دهه فجر ۱۵ میلیارد تومان پروژه در شهرستان رزن افتتاح شد، گفت: شرایط بسیار خوبی در رزن حاکم است و همه آماده کمک به فرماندار هستند.
گفتنی است؛ امروز با حضور استاندار و معاون سیاسی استانداری همدان در شورای اداری شهرستان رزن از خدمات فتحعلی حسینی در فرمانداری رزن قدردانی و سید رضا سلامتی به عنوان فرماندار و خانم کاویانی به عنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رزن معرفی شد.

اخبار استخدام استخدام دولتی استخدام استان همدان ایجاد اشتغال اشتغال در سال 97  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام