تغذیه نامناسب مهم‌ترین دلیل ابتلا به بیماری | سامانه استخدام ایران
سامانه استخدام ایران، روزانه آگهی های استخدامی را به صورت اختصاصی و رسمی منتشر می نماید.

تمامی استخدامها ,فعال و دارای اعتبار هستند و آگهی های منقضی شده نمایش داده نمی شوند
این سامانه موسسه کاریابی نیست و فعالیتی در زمینه کاریابی ندارد و در حال اخذ مجوز کاریابی مجازی است
اعضای تکمیل عضویت کرده می توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رایگان دانلود نمایند
آگهي استخدام


برنامه اندروید سامانه برنامه اندروید سامانه [ 2 مگابایت ]
آگهي استخدام


تغذیه نامناسب مهم‌ترین دلیل ابتلا به بیماری1394-12-01 | بازديد : 1129

تغذیه نامناسب مهم‌ترین دلیل ابتلا به بیماری1394-12-01 | بازديد : 1129

متخصص طب سنتی گفت: تغذیه نامناسب مهم‌ترین دلیل ابتلا به انواع بیماری است لذا برای حفظ سلامتی بدن باید به این موضوع توجه داشت.به گزارش خبرنگار حمادالدین مسموعی اظهارداشت: طب اسلامی، در مورد بدن انسان، طب‌های مختلف، مزاج‌های گوناگون و اثر داروهای گیاهی با مزاج‌های مختلف بحث می‌کند؛ در این علم علل بیماری‌ها و سپس درمان توسط داروهای مختلف گیاهی انجام می‌گیرد.بسیاری از افراد فکر می‌کنند می‌توانند در هر ماه و فصلی هر ماده خوراکی را استفاده کنند در صورتی که کاملا اشتباه است.
وی افزود: وقتی به اغلب پزشکان مراجعه می‌کنید، برای درمان بیماری به شما دارو تجویز می‌کنند، در صورتی که باید ابتدا بیماری‌تان ریشه یابی شود و علت اصلی آن را پیدا کنند و بعد درمان را شروع کنند، یعنی فقط بیماری را دفع نکنیم بلکه رفع کنیم.
متخصص طب سنتی خاطرنشان کرد: در طب اسلامی نسبت به تغذیه و غذا خوردن اصولی و درست تاکید می‌شود که در هیچ یک از مکاتب طبی دنیا مورد توجه قرار نمی‌گیرد، هنگام تغذیه بدن علاوه بر ارزش تغذیه‌ای باید به کیفیت آن نیز توجه شود و تغذیه مناسب انتخاب شود.
وی گفت: هر فردی باید با توجه به مزاج و شرایط بدنی‌اش مورد معالجه قرار گیرد و اگر غیر از این باشد صحیح نیست و ممکن است نتیجه عکس دهد.
پزشک طب اسلامی با اشاره به همه‌گیر شدن بیماری‌های جدید گفت: تغذیه نامناسب یکی از مهم‌ترین دلایل ابتلا به این بیماری‌ها است، چرا که ما در گذشته در خانه‌هایمان آشپزخانه‌هایی کاملاً بهداشتی داشتیم که از تمام سبزیجات، حبوبات و مواد خوراکی سالم برخوردار بود، در صورتی که امروزه تمام غذاهای ما به شدت سرخ کردنی و نامناسب و کاملاً غیر استاندارد هستند.
وی افزود: اینکه مثلاً دیابت از کی شروع شد از کجا نشأت گرفت، همهٔ این‌ها بر می‌گردد به رژیم غذایی نامناسب افراد، خوردن چربی جات، حذف سبزیجات تازه و وقت نگذاشتن کافی برای پخت یک غذای سالم را می‌توان از جمله موارد تاثیر گذار در ابتلا بیماری‌های جدید نام برد.
مسموعی، تصریح کرد: خیلی از بیماری‌ها با نخوردن برخی مواد غذایی درمان می‌شوند؛ من بیمارانی داشته‌ام که به شدت بیمار بوده‌اند و فکر می‌کردند با خوردن دارو درمان می‌شوند اما با رعایت کردن اصول خوردن و داشتن یک رژیم غذایی مناسب کامل درمان شده‌اند.

تغذیه

 

نامناسب

 

مهم‌ترین

 

دلیل ابتلا

 

بیماری

 

سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام