خود خویشتن را کنترل کنید؟؟ | سامانه استخدام ایران
سامانه استخدام ايران، روزانه آگهي هاي استخدامي را به صورت اختصاصي و رسمي منتشر مي نمايد.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
اين سامانه موسسه کاريابي نيست و فعاليتي در زمينه کاريابي ندارد و در حال اخذ مجوز کاريابي مجازي است
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رايگان دانلود نمايند
آگهي استخدام


برنامه اندرويد سامانه برنامه اندرويد سامانه [ حجم 2 مگابایت ]
آگهي استخدام


خود خویشتن را کنترل کنید؟؟1394-12-19 | بازديد : 1120

یک جامعه‌شناس با اشاره به ضرورت اعمال خودکنترلی در زندگی انسان‌ها گفت: انسان‌ها باید همیشه خودکنترلی داشته باشند و خود خویشتن را کنترل کنند.

به گزارش خبرنگار منطقه سمنان، «عباس کبیری» در گفتمان دینی – دانشجویی سبک زندگی ایرانی - اسلامی که به همت جهاد دانشگاهی استان سمنان در دانشکده فنی سمنان برگزار شد، با مقایسه آنچه تفاوت میان پرتاب شدن و پرواز کردن می‌نامید، اظهار کرد: اگر دیگران شما را پرتاب کنند هرجا که آنان بخواهند به پائین‌ فرود می‌آید و این یک جنبه منفی به همراه دارد و ممکن است به زیست دنیوی شما صدمه وارد کند اما اگر شما خود پرواز کنید به هر سمت و سویی که دوست دارید سوق پیدا می‌کنید و از این معبر می‌توانید خود را با اهداف و آرزوهایتان هماهنگ کنید.
وی با بیان این‌که انسان موجودی است که به مرور تکامل می‌یابد، افزود: انسان تنها موجودی است که وقتی به دنیا می‌آید و در دوران کودکی چیز چندان زیادی نمی‌داند، از این‌رو اگر بر روی او کار مثبت شود از او اندیشمندی ساخته می‌شود و اگر بر روی وجه منفی او کار شود آنگاه به کسی شبیه هیلتر و یا صدام مبدل می‌شود.
این مدرس دانشگاه با بیان این‌که همه انسان‌ها ظرفیت تبدیل شدن به یک شخصیت برجسته و موفق را دارند، گفت: میزان موفقیت و دستاوردهای انسان در این دنیا به خود افراد و میزان تلاشی که مصروف می‌کند بستگی دارد.
وی با بیان این‌که هر کسی باید خود برای به فعلیت رسیدن ظرفیت‌هایش تلاش کند، گفت: تحقق این مهم تنها در سایه تلاش محقق می‌شود.
این جامعه‌شناس با بیان این‌که انسان‌ها معمولاً یک سوم عمر خود را در خواب می‌گذرانند، خاطرنشان کرد: اگر به‌طور میانگین انسان‌ها 90 سال عمر کنند و روزانه 8 ساعت بخوابند یعنی یک سوم عمر خود را در خواب به سر برده است. از طرفی 15 سال اول که دوران کودکی و 15 سال آخر دوران پیری و مشکلات است، از این‌رو اگر تلاشی قرار است بکنیم باید در فاصله همین سال‌ها انجام دهیم نه این‌که منتظر بمانیم که معجزه‌ای رخ دهد.
کبیری، مفیدترین عمر زندگی هر شخص را دوران جوانی وی برشمرد و گفت: در همین دوران است که انتخاب‌های مهمی مانند انتخاب شغل، همسر و تحصیل ... اتخاذ می‌شود.
این استاد دانشگاه با بیان این‌که جوانان نیز بیت‌المال محسوب می‌شوند، تصریح کرد: فکر، اندیشه و توان و خلاقیت جوانان نیز بخش مهمی از بیت‌المال است و باید در حفظ و نگهداری از این سرمایه عظیم اجتماعی کوشید تا به هدر نرود.

خود خویشتن اعمال کنترل سبک زندگی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام