استخدام نیروی شرکتی در سازمان تامین اجتماعی  | سامانه استخدام ایران
سامانه استخدام ايران، روزانه آگهي هاي استخدامي را به صورت اختصاصي و رسمي منتشر مي نمايد.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
اين سامانه موسسه کاريابي نيست و فعاليتي در زمينه کاريابي ندارد و در حال اخذ مجوز کاريابي مجازي است
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رايگان دانلود نمايند
آگهي استخدام


برنامه اندرويد سامانه برنامه اندرويد سامانه [ حجم 2 مگابایت ]
آگهي استخدام


استخدام نیروی شرکتی در سازمان تامین اجتماعی 1397-09-04 | بازديد : 388

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در راستای تامین نیروی انسانی متخصص و دانش مدار در نظر دارد، تعداد ۲ نفر نیرو از میان متقاضیان فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر دولتی با معدل بالای ۱۵ در رشته های کارشناسی (کارشناس حسابداری یک نفر و کارشناس مدیریت دولتی یا کامپیوتر مشترکاً یک نفر) از طریق انجام مصاحبه رقابتی بصورت شرکتی جذب نمایید.

وی در ادامه افزود: جذب نیروهای مستعد و توانمند از دغدغه های جدی مدیریت ارشد استان بوده که همواره از مسئولین استان خواسته شده تا در بکارگیری نیرو رعایت مصالح عمومی، اصل رقابت و انتخاب شایسته مدنظر قرار گیرد.

محمود مومن نسب، اظهار داشت: تفکر مدیریتی درست و عدالت محور نقش کلیدی در آرامش و ثبات محیط های متغیر و چالشی دارد، لذا به همین سبب جا دارد از روحیه عدالت طلبی مسئولان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، مدیرکل و مجموعه اداره کل این سازمان در استان که گام موثری در اطلاع رسانی و جلب اعتماد و اطمینان عمومی برداشته اند، نهایت تشکر و قدردانی بعمل آید.

این مسئول نظارتی در خصوص نحوه بکارگیری متقاضیان واجد شرایط بیان نمود: انتخاب افراد حائز شرایط عمومی، متناسب با مشاغل مورد نظر و توانمندی های بالقوه از طریق مصاحبه و سازکارهای نیروهای مسلح مرکز صورت می گیرد.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری در خاتمه، گفت: واجدان شرایط حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۳ آذرماه ۹۷ به اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح واقع در یاسوج، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان غدیر مراجعه و نام نویسی نمایند.

به گزارش بویرنیوز، جا دارد این رویه ارزنده توسط سایر مدیران و دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد نیز عملیاتی شود تا شاهد جذب افراد شایسته در ادارات و سازمان های استان باشیم.

استخدام سراسری استخدام سازمان تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی استخدام 97 سازمان تامین اجتماعی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام