چگونه کار در خانه ایجاد کنبم؟  | سامانه استخدام جو
چگونه کار در خانه ایجاد کنبم؟

چگونه کار در خانه ایجاد کنبم؟

در این نوشتار با مواردی آشنا خواهید شد که با بدون سرمایه یا با سرمایه کم بتوانید پیشه در خانه داشته باشید و درآمد بیشتری کسب کنید و حتی ثروتمند شوید. از دید بسیاری راه‌اندازی کار در خانه کار مشکلی است اما مطمئن هستیم پس از مطالعه این نوشتار امیدوارتر خواهید شد.

۱. نویسندگی

 هزاران زن هستند که با نوشتن کتاب در خانه در حال پیمودن راه موفقیت هستند. موقعیت‌ها و موضوعاتی که قبل رو دارید بی‌شمار است: از کتاب‌های کودکان گرفته تا کتاب‌های خود‌آموز و کتاب‌های آشپزی.

اگر به دنیای وب هم علاقه‌مند هستید، وبلاگ‌نویسی را امتحان کنید. با پست قراردادن یا در وبلاگ خودتان و یا وبلاگ شرکت‌ها پول در بیاورید. ملت در اینترنت دائم به پیگیری محتوای جدید هستند و شما می‌توانید با این طریق به راحتی در منزل شغل کنید.

اگر در زمینه‌ی کاری خویش کارآزموده هستید، یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید با به کارگیری توانایی‌های نویسندگی‌تان اتمام دهید این است که ادب خویش را روی کاغذ بیاورید و از راه وب‌سایت یا تارنگار خویش به فروش برسانید. در ضمن می‌توانید از وب‌سایت‌هایی همانند کتاب‌ناک و یا آمازون برای این قصد استفاده کنید.

۲. کیک‌ و شیرینی‌پزی

به کیک‌پزی علاقه دارید؟ گرد از کارهای خلاقانه در منزل برای خانمها، شیرینی‌پزی است. آیا دستورالعمل مخصوص برای کیک شکلاتی دارید که کل همش متعلق به تعریف و تمجید می‌کنند؟ بسیار خب، بیایید این علاقه‌ی خود را به یک کسب‌وکار کیک‌پزی تبدیل کنید. موقعیت‌های بی‌شماری هستند که چشمداشت شما را می‌‌کشند: جشن تولد‌ها، عروسی‌ها، حنا‌بندان‌ها، مراسم تودیع، مهمانی‌های خانوادگی و … .

۳. حفاظت از بچه (پرستاری بچه)


از سر و کله زدن با بچه‌ها خوش‌تان می‌آید؟ یک گذرگاه ساده برای پول درآوردن می‌تواند این باشد که مراقبت از یک کودک را به عهده بگیرید. جلسات کاری، جلسات اولیا مربیان، مهمانی‌های خاصی که همراه داشتن اطفال مقدور نیست و … . بله موقعیت‌های زیادی هستی دارند لغایت شما بتوانید با ارائه‌ی این سرویس پرکاربرد و باره نیاز برای خود مقداری پول دست‌و‌پا کنید.

۴. کپی رایتینگ

همیشه میانه‌ی‌ نکوداشتن با کلمات داشته‌اید؟ کپی‌رایتینگ روندی است که در آن از واژه ها تأثیر‌گذار و متقاعد‌کننده برای ارتقای یک شخص، یک محصول، یک کسب‌و‌کار، یک ایده و یا فکر بهره‌گیری می‌شود. کپی‌رایترها همان کسانی هستند که کلمات به پیشه رفته در تبلیغات تلویزیون، رادیو، روزنامه، گاهنامه بیلبوردها، آگهی‌ها و وب‌سایت‌ها را می‌نویسند. کپی‌رایترها در نگارش تبلیغات خوش‌ آب‌ورنگ و متقاعدکننده کوشش بسیاری به هزینه می‌دهند.

۵. صنایع دستی

آیا اهل کاردستی درست کردن هستید؟ می­‌توانید هنر دست خویش را در سایت‌هایی مانند حصار به صورت آنلاین به فروش برسانید. همچنین می‌توانید غرفه‌ای در جمعه‌بازار برای خود دست‌‌و‌پا کرده و وسایل خویش را متعلق به روش به فروش برسانید. شما می‌توانید سفارش شغل قبول کنید یا به سایرین هنر خود را تعلیم دهید، موقعیت‌هایی که پیش‌ روی یک هنرمند صنایع دستی هستی دارد، بی‌انتهاست.

۶. ویراستار

آیا چشم ریزبینی دارید؟ همیشه به مهارت خود در رعایت قواعد و املای درست کلمات سربلندی می‌کنید؟ نویسندگان زیادی به ویراستار بیچارگی دارند الی غلط‌های آنها را تصحیح کند و پرتو هنری آنها را با دقت ویرایش کنند.

۷. فروش وسایل تزئینی


ذوق هنری دارید؟ می‌توانید با فروش کالاهای دست‌ساز خود، از شمع گرفته تا کیف‌دستی، زیور‌آلات، صابون و … کسب درآمد کنید. موقعیت‌های زیادی برای کسانی که از روحیه‌ی خلاقی بهره‌مند هستند وجود دارد. شما می‌توانید وسایل دست‌ساز خود را در سایت‌هایی نظیر بارو به فروش بگذارید.

۸. رنگ‌آمیزی صورت


آیا در نقاشی استعداد دارید؟ از پیشه با کودکان لذت می‌برید؟ احد از کارهای جالب در خانه برای خانمها، نقاشی صورت کودکان است. مهارت‌های نقاشی خود را برای نقاشی کردن چهره کودکان در مهد کودک‌ها، جشن‌های تولد، شهر‌بازی‌ها، نمایشگاه‌های کتاب و باغ‌وحش‌ها به پیشه بگیرید.

۹. تصحیح کردن غذا

عاشق غذا هستید؟ غذاهای ویژه و تک درست کنید، چه یک اجازه گزیده تر برای املت باشد، چه غذاهای بین‌الملل. شما می‌توانید غذاهای اختراعی خودتان رو در سایت‌هایی مشابه مامان‌پز به فروش بگذارید.

۱۰. طراحی گرافیک

از فونت‌ها و طرح‌ها خوش‌تان می‌آید؟ طراحی گرافیک عازم برای برقراری ارتباط بصری با ملت است که می‌تواند از راه یک پوستر، تبلیغ تو یک مجله، یک وب‌سایت، لوگو‌ی یک کسب‌و‌کار، یک کارت خوش‌آمدگویی و یا کاور یک آلبوم باشد. همه‌ی این‌ موارد نمونه‌هایی از کارهایی است که طراحان گرافیک می‌توانند به آن بپردازند.

۱۱. آرایشگری

آیا جواز آرایشگری دارید؟ از مهارت‌های آرایشگری خود برای کوپ، رنگ و مدل‌دادن موهای مشتری‌ها در پیرامون آسان منزل خویش یا منزل آنها استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید با به کارگیری حرفه‌ای به آن علاقه دارید کسب درآمد کنید و وانگهی به مشتریان خویش کمک کنید مانند یک ستاره بدرخشند.

۱۲. کارت‌های دعوت دست‌ساز

اهل هنر هستید؟ پس کارت‌های خاص و زیبای دست‌ساز، دعوتنامه‌های عروسی و اطلاعیه‌ی ملاقات صحیح کنید. راه‌های زیادی برای فروش کارهای‌تان وجود دارد: می‌توانید فروشگاه آنلاین خودتان را تأسیس کنید، آنها را به دوستان و اعضای خانواده‌ی خود بفروشید، کارت‌های خود به مغازه‌هایی که چنین اجناسی می‌فروشند نشان دهید یا آنها‌ را از راه مهمان‌هایی که برگزار می‌کنید به فروش برسانید.

۱۳. تمیز کردن خانه

از یکی و خاک و کثیفی بیزار هستید؟ خدمات نظافتی خود را به دوستان، خانواده و یا همسایه‌ها ارائه دهید. از شستن لباس‌ها و تمیز کردن منزل گرفته، تا طبخ خوراک و شستن پنجره‌ها. شما وانگهی می‌توانید خدمات نظافتی خود را در تابلوهای اعلانات و یا پیک‌های تبلیغاتی محلی نیز تبلیغ کنید. این کار یکی از کارامدترین کارها در خانه برای خانمها است.

۱۴. تصویرگری

اگر از نقاشی و پیشه با کودکان لذت می‌برید، تصویرگری کتاب‌های کودکان کار لذت‌بخشی برای شما خواهد بود.
از طراحی و نقاشی لذت می‌برید؟ از مهارت‌های هنری خویش برای خلق تصاویر در کتاب کودکان، دیاگرام‌های پزشکی، طراحی مد، بروشور، تبلیغات و یا بسته‌بندی محصولات بهره‌گیری کنید.

۱۵. جواهرسازی


شما هم فکر می‌کنید زیورآلات به اندازه لباس‌ها اهمیت دارند؟ عشق و علاقه‌ی خویش را به کار گیرید و تبدیل به یک کارآفرین آنلاین در زمینه‌ی جواهرات شوید. موقعیت‌هایی که برای فروش زیورآلات خویش دارید، زیاد بسیار است. می‌توانید مغازه‌ی آنلاین خویش را راه‌ا‌ندازی کرده، به دوستان و خانواده‌ی خویش بفروشید، آنها را از راه مغازه‌ها یا در مهمانی‌های خانگی خویش به فروش برسانید.

۱۶. تدریس موسیقی

آیا پیش‌زمینه‌ی موسیقی دارید؟ پس چه کاری بهتر از اینکه عشق و ادب خود در زمینه‌ی موسیقی را از طریق تدریس با دیگران در میان‌ بگذارید؟

۱۷. عکاسی

آیا چشم تیزبینی دارید؟ پس از استعداد خویش استفاده کنید لغایت برای سایرین عکس بگیرید؛ عکس‌های خانوادگی، عکس از کودکان، حیوانات خانگی، عکس عروسی، مراسم خاص و شات‌های حرفه‌ای.

۱۸. کارآزموده روابط عمومی


آیا از مهارت‌های ارتباطی نکوداشتن برخوردار هستید؟ آیا هنر اصرار کردن را بلد هستید؟ کارآزمودگان روابط عمومی به کسان و شرکت‌ها کمک می‌کنند که نما و جلوه‌ی نکویی در رسانه‌هایی مانند تلویزیون، رادیو، روزنامه، گاهنامه و دنیای آنلاین داشته باشند.

۱۹. مشاوره‌ی املاک


قابلیت انطباق بالایی دارید؟ در خرید و فروش چیره دست هستید؟ جغرافیای محیط خود را خوب می‌شناسید؟ مشاورین املاک می‌توانند برای خرید و فروش منزل به مشتری‌های خویش کمک کنند. آموزش این شغل چیزی نزدیک ۱۵۰ ساعت در هفته سررسید می­‌برد ولی در اغلب موارد می‌توان آن را در خانه، در طول شب و یا در تعطیلات آخر هفته به سپریدن رساند.

۲۰. نماینده‌ی فروش

آیا اجتماعی، با انگیزه و سرشار از انرژی هستید؟ نمایندگان فروش طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را به فروش می‌رسانند. بسیاری از شرکت‌ها در کمال میل آماده به تعلیم افراد مناسب هستد؛ از این روش خویش نیز عاید هوده سرشاری خواهند شد.

۲۱. خیاطی

آیا به دوخت‌و‌دوز علاقه دارید؟ پس بیایید لباس‌هایی بدوزید که قامت تن مشتری‌‌هاست و نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند. می‌توانید به صورت تخصصی در یک زمینه‌ی خاص همانند لبا‌س‌های عروس و یا لباس شب تکاپو کنید.

۲۲. آوانویسی

آوانویس‌ها فایل‌های صوتی را در غالب کلمات می‌نگارند.
آیا از مهار‌ت‌های شنیداری فوق‌العاده‌ای بهره‌مند هستید؟ آیا در تایپ کردن تند و چالاک هستید؟ می‌توانید با در آوردن فایل‌های صوتی به شکل اسناد مکتوب، به کسب‌‌و‌کارهایی که چنین نیازی دارند کمک کنید. آوانویسی یا تایپ کردن واژه ها یک فایل صوتی می‌تواند مسیر مناسبی برای کار کردن در خانه باشد.

۲۳. مترجم

آیا ذیل و بَم یک زبان خارجی را می‌شناسید؟ پس اسناد، مکاتبات، ملاقات‌ها و تماس‌های تلفنی را برای شرکت‌هایی که با جمعیت چند زبانه سروکار دارند، ترجمه کنید و کسب درآمد داشته باشید.
بازديد : 994


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


کار در خانه

  

کار در منزل

  

کار در خانه با حقوق

 
 

ایده کار در خانه

  

کار در خانه تهران

   

سامانه استخدام جو


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدام

غنی خضیراوی   1400-01-31 00:19
سایت مورد نضر بسیار عالی


امکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام