آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد | سامانه استخدام جو
سامانه استخدام ایران، روزانه آگهی های استخدامی را به صورت اختصاصی و رسمی منتشر می نماید.

تمامی استخدامها ,فعال و دارای اعتبار هستند و آگهی های منقضی شده نمایش داده نمی شوند
این سامانه موسسه کاریابی نیست و فعالیتی در زمینه کاریابی ندارد و در حال اخذ مجوز کاریابی مجازی است
اعضای تکمیل عضویت کرده می توانند همه نمونه سئوالات آزمونها را رایگان دانلود نمایند
آگهي استخدام


برنامه اندروید سامانه برنامه اندروید سامانه [ 2 مگابایت ]
آگهي استخدام


آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد1398-03-06 | بازديد : 353

آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد1398-03-06 | بازديد : 353

نائب سرپرست کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین دین نامه استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد و اگر در این گستره وزیر آموزش و تربیت ناچیز کاری کند او را بازخواست می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی قبل از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه با فشار زیاد، تدوین آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌‌ها پایانی شد، اظهار کرد: در کمیسیون تلفیق ۴۵۰ میلیارد تومان برای استخدام معلمان حق‌التدریس دیده شد تا امسال بتوانیم از ۶۵ هزار نفری که مشمول این قانون هستند ۳۰ هزار تن را ساماندهی کنیم و بقیه ۳۵ هزار نفر دیگر، شماری برای سال ۹۹ و بقیه سال ۱۴۰۰ استخدام شوند.
وی با ذکر اینکه در عقیده است تا افرادی که سابقه بیشتری دارند در سال نخست استخدام شوند، افزود: در واپسین جلسه گردآوری آیین‌نامه که شرکت کردم از سازمان امور استخدامی و وزارت آموزش و تربیت نیز در این جلسه حضور داشتند و بحث‌های موفقی چهره گرفت ولی چند ایراد داشت که گرد از آنها بحث مربیان قبل دبستانی بود.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این پاراگراف (لاتین) آمده بود افراد باید مرز از اعتبار و اسناد دولتی کاربرد کرده باشند و به همین هدف تقسیم مازندران را رسیدگی کردم که از نزدیک ۷۶۸ تن فقط ۸ تن شامل این بند می‌شدند و پس در کل جای ایران این چگونگی حاکم است.

وی افزود: در این زمینه راهکاری ارائه شد که همان کارگروه ۶ نفره که در ادارات آموزش و پرورش هر شهرستان مستقر و افراد را برای استخدام تایید می‌کردند، همان کارگروه اگر تایید کند که این افراد مربی بودند و حقوق ماهانه اخذ می‌کردند و از آنان امضا گرفته می‌شد همان نیز بسنده-بسندگی می‌کند و به همین قصد این پاراگراف (لاتین) را حاضر کردیم و جلوی آن کاری که آنان نوشتند و مصوبه کردند را گرفتیم.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی درباره تعیین وضعیت نیروهای نهضتی‌ آشکارکردن کرد: برای نهضتی‌ها واژه مستمر آورده شد و این واژه نه اینکه پیش از سال ۹۲ الی ۹۸ به طور مداوم حضور داشته باشند بلکه در سال ۹۲ دو نفر به بالا را شامل شود و از طرفی در آیین‌نامه یک دوره و ۲ دوره و نیز واژه «تاکنون» را حذف و به جای آن واژه «هم اکنون» را جایگزین کردیم و بهه هر صورت این موارد انجام و پایانی شد که با امضای وزیر آموزش و تربیت و سرپرست امور اداری و استخدامی باید برود در دولت تصویب شود و الان چشم براه تصویب دولت هستیم و به جد این جستار را پیگیر هستیم و اگر ببینیم به نوعی بازی درآورد نسبت به وزیر بازخواست اقدام می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که استخدامی در سنه ۹۸ صورت می‌گیرد یا سنه آینده، افزود: استخدامی در همین سنه ۹۸ انجام خواهد شد اما ابتدا باید دوره دانشگاه فرهنگیان را بگذرانند.

احمدی‌لاشکی درباره سررسید گذراندن دوره در دانشگاه فرهنگیان، گفت: آیین‌نامه‌ای که نهایی شد اگر شخص وزیر تعلیم و تربیت هرچه سریع‌تر به هیات دولت ببرد و مصوبه‌اش را بگیرد، تابستان سال جاری می‌توانند دوره را سپری کنند و اگر به غیر از تابستان برخورد کند پنجشنبه و جمعه‌ها دوره خواهند دید.

استخدام معلمان حق التدریس

 

استخدام معلمان نهضتی‌‌ها

 

استخدام آموزش وپرورش

 

آگهی استخدام معلمان

 

استخدام جدید آموزش و پرورش

 

سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام