تمدید مهلت ثبت‌نام سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی |سامانه استخدام جو
 تمدید مهلت ثبت‌نام سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی

بدین‌وسیله به اطلاع همه افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان و افراد متخصص و ماهر می‌رساند با توجه به درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان به شرکت در سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و با عنایت به افزایش تعداد فرصت‌های شغلی در پی افزایش سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی، مهلت ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی به مدت دو هفته و تا پایان روز یکشنبه مورخ چهاردهم مهر ۱۳۹۸ تمدید شد.


شایان ذکر است پس از شروع ثبت‌نام سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، قریب به ۲۶۰ سازمان، شرکت و موسسه فناور و دانش‌بنیان جدید در سراسر کشور، به جمع بیش از ۱۷۵۰ شرکت صنعتی، تجاری و فناور متقاضی، پیوسته و تعداد فرصت‌های شغلی سومین آزمون از مرز  ۱۱۱۵۰ موقعیت در سراسر کشور عبور کرده است. لذا از آنجا که امکان پذیرش بیشتر داوطلبان در این دوره از آزمون به‌طور چشمگیری افزایش یافته، ثبت‌نام آزمون به مدت دو هفته تمدید خواهد شد.

با توجه به این‌که مهلت ثبت نام، مجددا تمدید نخواهد شد، شایسته است داوطلبان شرکت در این آزمون، هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام خود از طریق وب‌سایت آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir اقدام نمایند و ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

بازديد : 1959


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام

   استخدامهاي مهم در رحال ثبت نام

آگهي استخدام


سومین دوره آزمون

استخدام بخش خصوصی

آزمون استخدام

 

دوره آزمون استخدام

 

تمدید مهلت ثبت‌نام

 

سامانه استخدام جو

  ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخداماین سایت در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی ثبت گردیده و فعالیت آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد طراحی از سنا نت