شروع جذب و استخدام معلمان حق‌التدریس | سامانه استخدام ایران
شروع جذب و استخدام معلمان حق‌التدریس

شروع جذب و استخدام معلمان حق‌التدریس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر هیات تطبیق مصوبات دولت با مجلس شورای اسلامی، آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس را تایید کند تا دو ماه آینده جذب و استخدام آنها انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، علی الهیار ترکمن در پاسخ به این پرسش که چرا قانون استخدام معلمان حق‌التدریس اجرا نمی‌شود، افزود: قانونی که شهریور سال ۹۷ در مجلس تصویب شد، مقرر کرد کمیته‌ای برای تدوین آییننامه استخدام تشکیل شود و در این کمیته دو نماینده مجلس شورای اسلامی، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، اداری و استخدامی و آموزش و پرورش حضور داشتند که آیین نامه استخدام معلمان حق‌التدریس را تدوین کردند. این آیین نامه در دولت تصویب و به آموزش و پرورش ابلاغ شد و هم اکنون منتظر اعلام نظر هیات تطبیق مصوبات دولت در مجلس است و در صورتی که مغایرتی اعلام نکنند تا دو ماه آینده جذب و استخدام نیروهای حق‌التدریس انجام می‌شود.

وی همچنین اضافه کرد، طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی فرصت به کارگیری معلمان حق‌التدریس تا پایان برنامه ششم توسعه یعنی سال ۱۴۰۰ است و هم اکنون در انتظار اعلام نظر هیات تطبیق مصوبات دولت در مجلس  است.
بازديد : 1012


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


جذب و استخدام معلمان

  

معلمان حق‌التدریس

  

استخدام معلمان حق‌التدریس

 
 

شروع جذب حق‌التدریس

  

شروع استخدام حق‌التدریس

   

سامانه استخدام جو


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام