طرح جذب نیروهای نهضتی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند | سامانه استخدام جو
طرح جذب نیروهای نهضتی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند

طرح جذب نیروهای نهضتی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند

حسین امامی درباره جذب نیروهای نهضتی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده‌اند، اظهار کرد:  در  این  رابطه،طرحی در کمیته آموزش وپرورش‌کمیسیون آموزش در دست بررسی است تا تصمیم
کارشناسی در خور معلمان لازم اتخاذ شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از برگزاری آزمون پس از فعالیت 10 تا 15 ساله یک معلم در آموزش و پرورش، تصریح کرد: آزمون استخدامی باید در ابتدای ورود معلم به آموزش و پرورش گرفته شود نه پس از چندین سال که برای معلم حق ایجاد شده است.

آموزش و پرورش در حال حاضر نیاز به ۱۹۷ هزار معلم دارد و با قوانین فعلی آموزش و پرورش فقط می تواند نسبت به جذب ۷۵  هزار معلم اقدام کند.
 
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی درباره وضعیت استخدام آموزشیارانی که در آزمون تبدیل وضعیت پذیرفته نشده اند، گفت: تعیین تکلیف ۶ هزار آموزشیاری که در آزمون پذیرفته نشده اند در انتظار نظر مجلس است و باید ببینیم که چه برنامه ای در این مورد دارند.
او افزود: نظر و ترجیح آموزش و پرورش برگزاری آزمون مجدد برای این آموزشیاران بود اما محلی به عنوان دیماه قانونگذار این موضوع را منتفی کرد و بابد ببینیم نتیجه نهایی چه خواهد شد.

محمدزاده با اشاره به اینکه در شرایط فعلی آموزشیار جدیدی نیاز نداریم، تصریح کرد: نیروهایی که در آزمون پذیرفته نشده اند می توانند به طور حق التدریس فعالیت داشته باشند و از این بابت مشکلی نداریم.
بازديد : 389


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


آزمون استخدامی

  

آزمون نهضت

  

استخدام آموزشیار

 
 

استخدام دبیر

  

آموزش و پرورش

   

سامانه استخدام جو


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام