ثبت نام سهام عدالت برای جاماندگان |سامانه استخدام جو
 ثبت نام سهام عدالت برای جاماندگان

با توجه به استقبال چشمگیری که در دور نخست ارائه سهام عدالت، توسط مردم و واجدین شرایط دریافت این سهام صورت گرفت، دولت، تصمیم بر ارائه مجدد و ثبت نام جاماندگان سهام عدالت، در سال جاری، به منظور یکسان سازی سطح درآمدی اقشار مختلف جامعه، به ویژه افراد با درآمد پایین و بی بضاعت کرده است.
از آنجایی که در دور نخست ثبت نام سهام عدالت، تنها 49 میلیون نفر از واجدین شرایط، موفق به دریافت این سهام شدند، لذا در حال حاضر، افراد بسیاری وجود دارند که علی رغم میل باطنی خود، موفق به ثبت نام و دریافت این سهم نشده اند، در نتیجه این امر، این افراد، بی صبرانه منتظر شروع ثبت نام سهام عدالت ۱۴۰۱، برای جاماندگان می باشند.

با توجه به اعلام رسمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، آغاز واگذاری سهام عدالت به جاماندگان، در سال 1401، در دستور کار است که احتمالا از خرداد ماه، فراخوان واگذاری این سهام، به مشمولان، انجام می‌شود.
لازم بذکر است، اکبر حیدری، سخنگوی کانون شرکت‌های استانی سهام عدالت گفت که تمامی سایت‌های ثبت‌نام سهام عدالت جعلی هستند و زمان آن اعلام می‌شود.
با بررسی اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد که تا پایان تابستان سامانه‌ای برای ثبت‌نام سهام عدالت اعلام شود.
 انتظار می رود که برخلاف دور اول نام نویسی سهم مورد نظر، فرآیند ثبت نام در دور دوم آن، به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری  صورت بگیرد.
همچنین داشتن حساب برای جاماندگان در یکی از بانکهای کشور و اخذ شماره شبای آن و ثبت در سامانه سجام ضروری خواهد بود

این خبر به صورت روزانه بروز خواهد شد ...
بازديد : 822


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام

   استخدامهاي مهم در رحال ثبت نام

آگهي استخدام


ثبت نام سهام عدالت

سهام عدالت دور دوم

سهام عدالت جاماندگان

 

زمان ثبت نام سهام عدالت

 

سامانه ثبت نام سهام عدالت

 

سامانه استخدام جو

  ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخداماین سایت در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی ثبت گردیده و فعالیت آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد طراحی از سنا نت