اخبار افزایش حقوق بازنشستگان  | سامانه استخدام جو
اخبار افزایش حقوق بازنشستگان

اخبار افزایش حقوق بازنشستگان

دولت درباره اصلاح افزایش حقوق بارنشستگان تامین اجتماعی اعلام نظر کندبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از خانه ملت، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی افزود: اگر دولت این مصوبه را اصلاح نکند از رئیس مجلس درخواست خواهیم کرد تا این مصوبه به هیات تطبیق مقررات ارسال شده و توسط این هیات لغو شود.
وی در تشریح جزئیات نشست مشترک کمیسیون اجتماعی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر تعاون و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: روز گذشته موضوع نحوه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هم در صحن غیرعلنی مجلس، هم در کمیسیون اقتصادی و هم کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و کانون‌های مختلف بازنشستگان مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آنچه که توسط هیات دولت مصوب شده است مغایر با قانون بودجه ۱۴۰۱، قانون تامین اجتماعی و سایر قوانین مرتبط در این حوزه است. ضمن اینکه تفسیر قانون عادی هم برعهده مجلس است.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: ما در نهایت در کمیسیون اجتماعی به این جمع‌بندی رسیدیم که اگر دولت این مصوبه را اصلاح کند متناسب با آن، اجرای بند‌ها و مفاد قانون مسیر خود را طی می‌کند تا در پی آن مشکل بازنشستگان تامین اجتماعی حل شود، در غیر این صورت از ریاست مجلس شورای اسلامی درخواست خواهیم کرد تا این مصوبه دولت به هیات تطبیق مقررات ارسال شده تا توسط این هیات لغو شود.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: الان منتظر می‌مانیم تا ظرف ۲۴ ساعت آینده تصمیمات دولت در خصوص این مصوبه اعلام شود در غیر این صورت گزارش کمیسیون‌های اقتصادی و اجتماعی همزمان در صحن مجلس ارائه خواهد شد، همچنین از ریاست مجلس و هیات رئیسه نیز درخواست خواهیم کرد تا مصوبه به هیات تطبیق مقررات ارسال شود.

منبع : خبرگزاری صدا وسیما
بازديد : 362


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام


افزایش حقوق بازنشستگان

  

بارنشستگان تامین اجتماعی

  

حقوق بازنشستگان

 
 

افزایش حقوق

  

اخبار افزایش حقوق

   

سامانه استخدام جو


ارسال نظر در مورد اين خبر

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

امکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام