سامانه استخدام جو|ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی تمدید شد
ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی تمدید شد

به گزارشخبرگزاری فارس، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی سال 1401 تمدید و اصلاحیه (سری سوم) دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام  منتشر شد.

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی سال 1401 در تاریخ 31 مرداد و با توجه به اعلام سازمان تامین اجتماعی، عبارت نکته مهم: «صرفاً ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی 25 درصد بهره مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا "بیکار" ثبت شده باشد» از ردیف «1» سهمیه 25 درصد ایثارگران قسمت الزامات، امتیازات و سهمیه های قانونی مندرج در صفحه (3) دفترچه راهنمای مذکورحذف می گردد.
به همین منظور برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (ششم شهریورماه) برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز دوشنبه مورخ 1401/06/07 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه های مورخ دوم و سوم شهریورماه و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

 بر همین اساس، آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
بازديد : 418


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام

استخدامهاي معتبر و ويژه

آگهي استخدام


مهلت ثبت نام

 

آزمون استخدامی

 

سازمان تامین اجتماعی

 

استخدام سازمان تامین اجتماعی

 

تمدید زمان ثبت نام

 

سامانه استخدام جو

کانال سامانه استخدام در تلگرام

ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدام

امکانات اعضاي سامانه

استخدام  نمايش استخدامهاي مرتبط با مدرک شما
استخدام  نمايش استخدامهاي مرتبط با استان و شهر شما
استخدام  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
استخدام  آگاهي از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
استخدام  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
استخدام  انتشار آني آگهي هاي رسمي و معتبر کشوراین سایت در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی ثبت گردیده و فعالیت آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
طراحی از سنا نت