آموزش و پرورش مجدد آزمون استخدامی برگزار می‌کند |سامانه استخدام جو
 آموزش و پرورش مجدد آزمون استخدامی برگزار می‌کند

وزارت آموزش و پرورش در تلاش است تا آزمون استخدامی جدیدی در سال جاری برگزار کند و این بار در نظر دارد تا مربیان چند مهارتی را به کار گیرد.

🔸سال 1402 را باید یکی از سال‌‌های پر استخدام وزارت آموزش و پرورش نام برد؛ سالی که تاکنون 3 آزمون استخدامی برای این دستگاه عریض و طویل برگزار شده است و هنوز هم با کمبود نیرو مواجه است!

🔸به رغم اینکه آزمون استخدامی برگزار شد و تعداد زیادی هم معلم به وزارت آموزش و پرورش تزریق شد اما باز هم این دستگاه برای رفع مشکل کمبود معلم دست به دامن معلمان بازنشسته، حق‌التدریس معلمان شاغل و سربازمعلمان شدند حتی معلمان خرید خدمات هم دوباره فراخوانده شدند تا کلاس‌های درس بدون معلم نماند.
🔸 اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، 12 تیر امسال درباره آزمون استخدامی مربیان پرورشی گفت: قرار است آزمون استخدام مربیان پرورشی بعد از آزمون دبیری برگزار شود.در حال رایزنی برای تعداد ردیف استخدام هستیم و اطلس نیاز متناسب با مدارس و مناطق آماده شده است؛ دو مدل برای جذب نیرو را پیشنهاد کردیم که مدل اول ارائه کدمحل‌ها برای جذب 11 هزار مربی پرورشی و مدل دوم ارائه کدمحل‌ها برای جذب 25 هزار مربی پرورشی است.به گفته کانال فرهنگیان صدوبیست،وی گفت تلاش می‌شود این مربیان پرورشی با مهارت‌های چندگانه به کار گرفته شوند که هم نقش مشاوره در مدرسه را داشته باشند و هم به عنوان مربی پرورشی به کار گرفته شوند.بنا بر گفته‌های وزیر آموزش و پرورش و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بزودی اطلاعیه جذب حدود 20 هزار مربی چند مهارتی صادر می‌شود و قرار است که این آزمون هم همین امسال برگزار شود.
بازديد : 272


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام

   استخدامهاي مهم در رحال ثبت نام

آگهي استخدام


آموزش و پرورش

 

آزمون استخدامی

 

استخدام جدید آموزش و پرورش

 

استخدام در آموزش و پرورش

 

برگزاری آزمون آموزش و پرورش

 

سامانه استخدام جو

  ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخداماین سایت در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی ثبت گردیده و فعالیت آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد طراحی از سنا نت