دوازدهمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی بزودی |سامانه استخدام جو
 دوازدهمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی بزودی

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با تشریح جزئیات دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام کرد: 5250 نفر از طریق برگزاری این آزمون جذب دستگاه‌های اجرایی کشور می‌شوند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور تا آخر هفته، نهایی شده و در دسترس داوطلبان خواهد بود.

داوطلبان می‌توانند در دو حوزه مشاغل عمومی و مشاغل تخصصی در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کنند.

مشاغل عمومی شامل مواردی مثل حسابداری، کارشناس امور مالی، کارشناس روابط عمومی، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس توسعه منابع و کارشناس برنامه‌ و بودجه است و مشاغل تخصصی نیز مواردی است که جزئیات و شرایط احراز آن در دفترچه دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور درج می‌شود.

مهلت ثبت‌نام داوطلبان، از زمان آغاز ثبت‌نام ده روز خواهد بود و زمان برگزاری آزمون نیز در دفترچه ثبت‌نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اطلاع‌رسانی و اعلام خواهد شد.

▫️علاوه بر سازمان های اعلام شده در اخبار پیشین،  تعداد دیگری از دستگاه‌های اجرایی برای جذب نیرو از طریق این آزمون اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت نهایی شدن و اضافه شدن این دستگاه‌ها، اطلاعات مربوطه از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، لحاظ خواهد شد.
بازديد : 174


اشتراک گذاري اين مطلب در :  
اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در واتس آپ    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک

آگهي استخدام

   استخدامهاي مهم در رحال ثبت نام

آگهي استخدام


دوازدهمین آزمون استخدام فراگیر

آزمون استخدام فراگیر دوازدهم

ثبت‌نام آزمون دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر

 

ثبت‌نام آزمون فراگیر

 

آزمون فراگیر 1403

 

سامانه استخدام جو

  ارسال نظر در مورد اين خبر

    (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخداماین سایت در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی ثبت گردیده و فعالیت آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد طراحی از سنا نت