کشیدن ترمز شرکت‌های آمریکایی استخدام‌های جدید  | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
کشیدن ترمز شرکت‌های آمریکایی استخدام‌های جدید 1394-07-11 | بازديد : 749

کارفرمایان آمریکایی در طی دو ماه گذشته ترمز استخدام های جدید را کشیده اند و تردیدهای جدیدی در این مورد ایجاد کرده اند که اقتصاد آمریکا به اندازه کافی قوی هست که فدرال رزرو بتواند تا پایان امسال نرخ بهره را افزایش دهد یا نه.طبق گزارش کارفرمایان آمریکایی در طی دو ماه گذشته ترمز استخدام های جدید را کشیده اند و تردیدهای جدیدی در این مورد ایجاد کرده اند که اقتصاد آمریکا به اندازه کافی قوی هست که فدرال رزرو بتواند تا پایان امسال نرخ بهره را افزایش دهد یا نه.
بر اساس گزارشی که وزارت کار آمریکا در روز جمعه منتشر کرد، فرصت های شغلی ایجاد شده در بخش غیرکشاورزی آمریکا در ماه گذشته میلادی 142 هزار مورد بود و آمارهای ماه اوت نیز مورد بازنگری قرار گرفت و به 136 هزار مورد کاهش یافت.
این پایین ترین میزان فرصت شغلی ایجاد شده در طی 2 ماه در بیش از یک سال گذشته است و می تواند نگرانی ها در این باره را افزایش دهد که کاهش رشد اقتصاد جهانی در سایه افت اقتصاد چین بر قدرت اقتصاد آمریکا تاثیر منفی گذاشته است.
گزارش ضعیف بازار کار آمریکا بازار وال استریت را غافلگیر کرد و موجب شد ارزش شاخص ها پایین بیاید و ارزش دلار نیز کاهش یابد. همچنین احتمال افزایش نرخ بهره در پایان امسال کاهش یافته و اکنون سرمایه گذاران تنها 30 درصد احتمال می دهند که فدرال رزرو در ماه دسامبر نرخ بهره را بالا ببرد، در حالی که این رقم قبل از انتشار گزارش بازار کار آمریکا تنها اندکی پایین تر از 50 درصد بود.
سرمایه گذاران عملا هیچ شانسی برای افزایش نرخ بهره در نشست ماه اکتبر فدرال رزرو قائل نیستند.
کارخانه های آمریکایی اثرات ناشی از کاهش رشد اقتصاد جهانی را احساس می کنند و بر اساس تحقیق وزارت کار آمریکا از کارمندان، در ماه اوت 18 هزار و در ماه سپتامبر 9 هزار کارگر را اخراج کرده اند.
جیسون فورمن، اقتصاددان ارشد کاخ سفید گفت: «ما شاهد اتفاقاتی در چین هستیم که منجر به برخی آشفتگی های مالی در سطح جهان شده و شما می بینید که این اتفاقات بر آمارهای اقتصادی آمریکا نیز تاثیر گذاشته است.»
وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش دیگری اعلام کرد، سفارشات جدیدی که کارخانجات آمریکایی در ماه اوت دریافت کرده اند، 1.7 درصد کاهش داشته است.
با این وجود، روند اخیر رشد فرصت های شغلی در آمریکا برای کاهش دادن نرخ بیکاری در این کشور کافی بوده، زیر ایجاد تنها 100 هزار فرصت شغلی در هر ماه کافی بوده تا وضعیت بازار کار نسبت به رشد جمعیت با ثبات باقی بماند.

کشیدن ترمز  شرکت‌ آمریکایی استخدام‌ جدید  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام