ایجاد ۵۳۰۰ شغل در استان کرمان  | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
ایجاد ۵۳۰۰ شغل در استان کرمان 1396-07-18 | بازديد : 206

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمان، گفت: در سال جاری تاکنون ۵ هزار و ۳۰۰ شغل در استان ایجاد شده است.
حید میرزایی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان افزود: دولت برای ایجاد ۹۷۰ هزار شغل در سال جاری برنامه ریزی کرده است که حداقل شغلی که باید در استان ایجاد شود، ۳۴ هزار شغل است.
وی گفت: ۱۰ درصد اشتغالی که در سال جاری باید در استان کرمان ایجاد شود از محل طرح کارورزی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
میرزایی اظهار کرد: عدم ابلاغ به موقع اعتبارات در شش ماه اول امسال موجب کندی روند ایجاد اشتغال شده بود که در شش ماه دوم این کمبودها مشخص شده و سهمیه هر شهرستان به آن ابلاغ شده است.
وی با تاکید بر اینکه امسال ملاک ارزیابی مدیران و فرمانداران موضوع اشتغال خواهد بود، گفت: در کنار فرمانداری ها باید یک تیم مشاوره قوی نیز به کار گرفته شود و دانشگاه ها نیز درگیر کار شوند.
میرزایی ادامه داد: پیش بینی می شود که تا پایان سال جاری منابع بسیار زیادی به سمت استان سرازیر شود و اگر از هم اکنون برنامه ریزی نداشته باشیم، دچار مشکل خواهیم شد.
وی تاکید کرد: فرماندار در هر شهرستان محور اصلی کار در حوزه اشتغال قرار گرفته و برنامه زمان بندی نیز تدوین شده است.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمان، گفت: در سال جاری سهمیه سه هزار و ۲۴۰ نفری برای استان در اجرای طرح کاج (کارانه اشتغال جوانان) تعیین شده است.
محمدرضا جهانگیری در ادامه افزود: بر اساس تجربه های جهانی و کشوری ۷۰ درصد افرادی که به عنوان کارورز در دستگاه ها طرح کارورزی را می‌گذارنند، در این کارگاه ها مشغول به کار می شوند.
ی بیان کرد: تاکنون ۱۱ هزار نفر در طرح کارورزی استان کرمان ثبت نام کرده اند و ۵۸۸ واحد پذیرنده نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند که باید تعداد واحدهای پذیرنده افزایش یابد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز گفت: کیفی سازی کاریابیها یکی از اهداف این اداره کل است تا این کاریابی‌ها به جایگاه اصلی خود دست یابند.
رضا اسماعیلی افزود: طرح ملی «روستا تعاون» نیز به منظور فعال تر کردن روستائیان و عشایر در تولید و اشتغال در استان کرمان اجرایی شده است.
در این نشست گزارشی از اقدامات و فعالیت های شرکت های کاریابی ارائه شد و مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار استخدام استان کرمان  استخدام سال 96 جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمان  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام