تحقق اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در بخش اصناف کشور | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
تحقق اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در بخش اصناف کشور1396-11-07 | بازديد : 188

قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از تحقق اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در بخش اصناف تا پایان دی ماه امسال در کشور خبر داد.
روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان روز شنبه به نقل از رضا رحمانی اعلام کرد: امسال اشتغال ۴۵۰ هزار نفر را هدف گذاری کردیم بطوری که برای ۲۰۰ هزار نفر در بخش صنعت و ۲۵۰ هزار نفر در اصناف فرصت شغلی ایجاد شود که این هدف در بخش اصناف تا دی ماه محقق شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت که در جلسه گردهمایی منتخبان اصناف شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه سخن می گفت، افزود: امسال ۲ طرح اختصاصی ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه کردیم که یکی از آنها بحث استاد شاگردی است که در این طرح با ایجاد ۲۰۰ هزار شغل، دولت هزینه حق بیمه اشتغال های جدید را تا یک سال پرداخت می کند.
رحمانی ادامه داد: برنامه دوم این وزارتخانه، طرح کارورزی است که اشتغال ۲۰۰ هزار نفری در آن دیده شده که دولت بخشی از حقوق آنها را متعهد شده است.
وی مهمترین دغدغه دولت را ایجاد اشتغال خواند و گفت: امیدواریم با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی مانند بسته حمایتی دولت، نوسازی تجهیزات، پرداخت تسهیلات و بهبود محیط کسب و کار در سال آینده تفاوت محسوسی در ایجاد شغل با سال های گذشته شاهد باشیم.
قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در اجرای طرح های حمایتی این وزارتخانه در صنایع ریسندگی و بافندگی با تکمیل چرخه تولید و محصول نهایی که همان صنعت پوشاک است از تولید داخل و کیفی حمایت خواهیم کرد.
وی در ادامه با اشاره به مبارزه با قاچاق پوشاک در کشور گفت: دولت در مبارزه با قاچاق کالا، مصمم است و تلاش خواهیم کرد راه های نفوذ کالا به داخل کشور را ببندیم.
وی به صنعت مبل نیز اشاره و اظهار کرد: در جلسه ای که با رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور داشتیم بر ایجاد شهرک های تخصصی مبل و افزایش هم افزایی و کاهش قیمت تمام شده در این حوزه تاکید شد.
رحمانی به مسائل واحدهای سنگبری شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه نیز اشاره کرد و گفت: دولت، با ارایه تسهیلات و تامین نقدینگی از واحدهای تولیدی سنگ های قیمتی حمایت می کند.
رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان نیز در این جلسه به برخی مشکلات و سخت گیری های دستگاه های مرتبط با تولید اشاره کرد و گفت: برخی نهادهای اصفهان ۲۰ درصد بالاتر از ظرفیت قانون عمل می کنند و همواره صنعتگر ما با پلمب، جریمه، مالیات و کم لطفی دستگاه ها روبرو هستند.
عبدالوهاب سهل آبادی خواهان تلاش برای رفع چالش های صنعت سنگ و آجر و پوشاک شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه شد و با اعلام حمایت اتاق بازرگانی اصفهان در کمک فکری به فعالان اقتصادی بر تولید کیفی و توجه به صادرات تاکید کرد.
در این نشست نمایندگان صنوف نساجی، تولید آجر، گندم و آرد و صنایع سنگبری شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه به بیان مشکلات صنف خود پرداختند.
شهرستان برخوار با حدود ۱۲۲ هزار نفر و شهرستان شاهین شهر و میمه با حدود ۲۳۴ هزار نفر جمعیت در ۱۰ تا ۲۰ کیلومتری شمال اصفهان است.

اخبار استخدام استخدام اصناف کشور جذب نیرو استخدام استانداری اصفهان استخدام دولتی سال 96  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام